Poznaj Ferno

Rodowód Ferno

OKNA W ZGODZIE Z NATURĄ

Czerpiemy z dziedzictwa dawnej Lubartowskiej Fabryki Okien „FERNO”, której długoletnia tradycja pozwala nam oferować okna drewniane, wyróżniające się  wytrzymałością, ciepłem i pięknem. Czerpiemy z natury, jej estetyki oraz siły , dlatego w naszych produktach znajdziesz funkcjonalność, wytrzymałość oraz odporność na czynniki zewnętrzne.

Produkujemy okna drewniane od lat, dlatego gwarantujemy najwyższej jakości produkty. Podczas ich tworzenia dbamy o każdy szczegół. Nasza oferta znana jest nie tylko w Polsce, ale i na rynkach zagranicznych. Zapraszamy do świata FERNO!

 

Okna drewniane marki FERNO wyróżniają się ponadczasowym pięknem: naturalna estetyka drewna sprawia, że pomieszczenia stają się jeszcze bardziej klimatyczne i przytulne. Jednak wygląd to nie wszystko. Okna drewniane, które każdego dnia powstają w naszej fabryce charakteryzują się przede wszystkim trwałością, energooszczędnością i dźwiękoszczelnością. Zapewniają bezpieczeństwo, komfort i zdrowy mikroklimat. Realizujemy zamówienia dla klientów indywidualnych oraz inwestycyjnych. Dostarczamy okna dla budynków jednorodzinnych, zabytkowych, użyteczności publicznej i apartamentowców.